Головна Пінобетон Продукція Контакти


Це Пінобетон!

Люди давно зрозуміли, що побудувати дім, а тим більше по індивідуальному проекту – справа дорога і витратна. З розвитком нових технологій з’явилася можливість будувати не тільки з цегли та брусу. З’явився новий матеріал, який здешевлює будівництво і має безліч інших переваг. Це Пінобетон!

Власне пінобетон може дати в прямому змісті слова дах над
головою. Пінобетон – це звичайний цементний розчин, який змішують з невеликою кількістю домішків – піноутворювачів. На вигляд пінобетон звичайний сірий матеріал. Зовні нагадує пемзу, а в середині – пористий шоколад. Справа у тому, що в результаті спінювання бетонна маса наповнюється повітряними бульбашками. Це в свою чергу робить матеріал легким. Ця ж характеристика надає матеріалу додаткові звуко- та теплоізоляційні властивості. Своїми технічними властивостями пінобетон завдячує внутрішній комірковій структурі, де кожна повітряна частинка герметично відділена від сусідніх комірок. В результаті вода не просочується у середину. Стіни і перегородки з пінобетону відмінно переносять перепади температур. Мікроклімат в пінобетонних спорудах такий самий, як в дерев’яних будинках.


Теплоізоляція: одна із кращих характеристик Пінобетону, особливо ця властивість актуальна в сучасних умовах тотального подорощення енергоносіїв.
 За результатами випробувань, пінобетон товщиною 150 мм захищає від температури 1200С протягом 4 годин.
 Стінові блоки з пінобетону; легкі, теплі, міцні, звукоізоляційні матеріали. Пінобетон являється екологічно чистим матеріалом, він не горить, не гниє, морозо і вологостійкий, легко піддається
обробці. Основними перевагами пінобетонних блоків порівняно з аналогічними конструкційними матеріалами:
 - високі теплоізоляційні властивості
 - економія будівельного матеріалу;
 - менша вага на кв.м стіни;
 - зниження трудомісткості при будуванні
 - легкі в обробці.

Види пінобетону

Наше підприємство виготовляє два види пінобетону неавтоклавного твердіння:
конструкційно-теплоізоляційний пінобетон марки Д600, Д700;
конструкційний пінобетон марки Д800, Д900 ДСТУ БВ. 2.7-45-96. Бетони ніздрюваті.

Конструкційний пінобетон щільністю 800-900 кг/м3 і міцністю 25-35 кг/см2 застосовують для будівництва зовнішніх і внутрішніх стін в розбірній опалубці або у вигляді великих і малих блоків. Конструкційно-теплоізоляційний пінобетон щільністю 600-700 кг/м3 і міцністю 15-25 кг/см може застосовуватися для теплоізоляції огороджуючих конструкцій в монолітно-каркасних і цегляних будинках , для теплоізоляції підвальних, міжповерхових і дахових перекриттів і ін.

 

 
  © 2012  Pinobeton